Mieszkanie 4 pokoi 342 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$6,82M
$19,940/m²
;
In CRM: 1598
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $19,940/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    342 m²

Opis

Apartament czteroosobowy - Seafront Grandeur & Timeless Wyrafinowanie Czteropokojowe apartamenty są wzorem luksusu i ekskluzywności w Limassol Marina. Zaprojektowane dla rozróżniających mieszkańców, którzy szukają przestrzeni i wyrafinowania, domy te dowodzą niezrównanymi widokami na morze i schronienia z ekspansywnych prywatnych tarasów. Wnętrza cieszą się zaniżoną elegancją, z otwartymi obszarami mieszkalnymi i jadalnymi, kuchniami włoskimi, a projektant kończy połączenie komfortu z wyrafinowaniem. Każda sypialnia jest hojnie proporcjonalna, z łazienką i dostępem do prywatnych balkonów, podczas gdy główny apartament oferuje spa- jak łazienka i bezpośredni widok na morze. Inteligentna automatyzacja domu, ogrzewanie podłogowe i energooszczędne systemy zapewniają bezproblemowe życie przez cały rok. Z prywatnym dostępem do przystani, w tym centrum fitness, plaża i usługi jachtowe, mieszkańcy cieszyć się ostatecznym w nadmorskim luksusie. Te czteropokojowe apartamenty łączą skalę willi z wygodą rezydencji miasta, tworząc dom, w którym każda chwila wydaje się niezwykła.