Mieszkanie 1 pokój 65 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$312,823
$4,813/m²
;
In CRM: 53499
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,813/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Nowy rozwój zlokalizowany w obszarze Kapsulos, Limassol. Zamknięte do wszystkich udogodnień z łatwym dostępem do autostrady Projekt obejmuje dwa budynki z 9 eleganckimi apartamentami. Główne cechy Warunki powietrza w każdym pokoju (Mitsubishi) Typ podłogi WC z ukrytymi mechanizmami Alarmy bezpieczeństwa Centralna antena zainstalowana Wysokiej jakości wykończenie Fałszywe pułapy na wspólnych obszarach i łazienkach Zaopatrzenie w urządzenia grzewcze we wszystkich pomieszczeniach System ciśnieniowy wody z ogrzewaczami słonecznymi System powtórnego obiegu ciepłej wody MU114 Aluminium z podwójnym szkłem szklanym 28mm Panele fotowoltaiczne Niestandardowe kuchnie i wyroby stolarskie Efektywność energetyczna A Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 53 m2 Pokryte werandy 14 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie. Data dostawy: Koniec 2025 r.