Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Yeri, Cypr

Yeri, Cypr
$371,846
$3,099/m²
;
In CRM: 52857
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,099/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie szanowanych publicznych i prywatnych uczelni Nikozji, jak również tętniących życiem centrów handlowych i głównych punktów sprzedaży detalicznej. Główne cechy 10 km od centrum miasta 2 bloki po 20 sztuk łącznie, w tym studio, 1, 2 i 3 sypialnie Ocena efektywności energetycznej A Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 100 m2 Pokryte werandą 19,50 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: W trakcie badania