Mieszkanie 3 pokoi 142 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$903,056
$6,360/m²
;
In CRM: 52722
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,360/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²

Opis

Nowoczesny kompleks mieszkalny położony w obszarze turystycznym Limassol, zaledwie 200 m od piaszczystej plaży. Kompleks składający się z dwóch piętrowych budynków z dużym basenem i pięknym ogrodem. Główne cechy Wysokiej jakości materiały od renomowanych producentów Doskonała nieruchomość inwestycyjna z wysokim szacowanym dochodem z najmu Przestronne otwarty plan kuchni -living- jadalnia plus duże pokryte werandy z wielkim widokiem na morze Duży wspólny basen z szatniami dla mieszkańców kompleksu Prywatne baseny i duże ogrody dachowe dla 3 pokojowych penthouses System izolacji cieplnej Podwójne szyby szklane Panele słoneczne Prywatny parking i magazyn dla każdego apartamentu System wejścia Videophone Ogród i plac zabaw dla dzieci Klasa energetyczna: A Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 104 m2 Pokryte werandą 38 m2 Niepokryta weranda 25 m2 Cena 765.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 104 m2 Pokryte werandą 38 m2 Cena 795.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: 18 miesięcy