Penthouse 3 pokoi 263 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$900,388
$3,424/m²
;
In CRM: 231413
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,424/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    263 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Trzyosobowy apartament w Boutique Residence - Przestronne & Prywatne Miasto Ten trzypokojowy apartament mieści się w wysokim kompleksie mieszkalnym w centralnej dzielnicy Limassol Agios Nektarios, który oferuje rzadką mieszankę przestrzeni, stylu i miejskiej spokoju. Z zaledwie garstką jednostek w budynku, rezydencja zapewnia prywatne i ekskluzywne doświadczenie życiowe zaledwie kilka chwil od Makarios Avenue. W apartamencie znajduje się jasny i przestronny układ open- plan, z nowoczesną kuchnią, duży salon i jadalnia, i bezpośredni dostęp do prywatnej werandy. W apartamencie głównym znajduje się łazienka i duża przestrzeń garderoby, a dodatkowe pokoje są idealne dla członków rodziny, gości, lub biura domowego. Zaprojektowany z myślą o komforcie i elegancji, posiada wykończenia premium, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, okna z podwójną szybą i hojne przechowywanie. Gated parking i bezpieczny system wejścia zapewniają spokój umysłu. Apartament ten jest idealny dla rodzin lub osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego stylu życia w jednej z najbardziej dobrze połączonych dzielnic Limassol.