Mieszkanie 3 pokoi 191 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$4,33M
$22,693/m²
;
In CRM: 231387
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $22,693/m²
  • Piętro
    Piętro
    20
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    191 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    21

Opis

Ten oszałamiający 20. piętro trzypokojowe mieszkanie z nieprzerwanym daleko sięgającym i naprawdę spektakularnym widokiem na piękne Morze Śródziemne. Zaprojektowana i zbudowana dla wymagających specyfikacji, ta nieruchomość uosabia istotę luksusowego życia, w miejscu poszukiwanym przez masy, ale doświadczonym przez kilku szczęśliwców. Apartament jest obsługiwany przez konsjerż 24h, ochrona i CCTV, utrzymanie domu i na miejscu zespół zarządzania nieruchomościami. Ikona oferuje mieszkańcom udogodnienia, w tym w pełni wyposażone profesjonalne studio siłowni i jogi, pełne rozmiary poza kortem tenisowym, nieskończoność krawędzi basen i grzywny restauracja jadalna, wszystkie w granicach tego ekskluzywnego rozwoju momenty od morza.