Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$507,600
$4,532/m²
;
In CRM: 47563
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,532/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Ten unikalny kompleks mieszkalny znajduje się w prestiżowej dzielnicy Universal, w pobliżu centrum Pafos i głównego klastra turystycznego. Doskonała lokalizacja w jednym z najcichszych obszarów, w otoczeniu terenów zielonych z pięknym widokiem na morze. Łatwy dostęp do supermarketów, restauracji, aptek i wielu innych infrastruktur. Ten luksusowy rozwój składa się z dwóch bloków nowoczesnych apartamentów, w tym dwóch penthouses, zaprojektowany z ponadczasowej estetyki. Współczesna architektura oferuje wyrafinowaną i trwałą przestrzeń życiową. Wnętrza prezentują starannie dobrane wykończenia, indywidualnie zaprojektowane kuchnie i zintegrowane szafy, które przekazują niedoceniane poczucie wyrafinowania. Jedną z funkcji jest odświeżający wspólny basen dla każdego bloku z prysznicami i tarasem słonecznym, dobrze wyposażona siłownia, i przytulne lobby. Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 17 m2 Niepokryta weranda 12 m2 Istnieje więcej apartamentów dostępnych na sprzedaż. Status projektu: W trakcie budowy Data zakończenia: czerwiec 2026 r.