Mieszkanie 2 pokoi 105 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$643,353
$6,127/m²
;
In CRM: 51818
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,127/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Nowy luksusowy projekt położony w centrum miasta Limassol. Główne cechy Laminowane drewniane podłogi w sypialni Włoskie płytki ceramiczne w kuchni i łazienkach Panele fotowoltaiczne dla każdego mieszkania Brama do zdalnego sterowania elektrycznego\ W pełni kolorowe wejście wideo intercom systemu CCTV Klimatyzacja Klasa energetyczna A + Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 25 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Projekt jest obecnie w fazie przedbudowlanej