Mieszkanie 3 pokoi 170 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,05M
$6,180/m²
;
In CRM: 40742
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,180/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

Luksusowy apartament z trzema sypialniami w Agios Athanasios. Jest doskonale usytuowany w najbardziej prestiżowym i pożądanym obszarze miasta. Główne cechy Obszar pokryty 170 m2 Weranda 60 m2 W pełni umeblowane i wyposażone Ogrzewanie podłogowe Basen w kompleksie Parking zakryty Przechowywanie Gotowy w 1 miesiąc