Mieszkanie 1 pokój 108 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,65M
$15,282/m²
;
In CRM: 49708
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.02.2026

Cena za m²
    $15,282/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Jeden apartament z widokiem panoramicznym i bryza morska w każdym kierunku, 25 piętrze Tower oferuje wybór 1, 2 i 3 apartamenty sypialne. Podwyższony basen w stylu resort i taras słoneczny zapewniają idealne ustawienia do odświeżającego nurkowania lub do wygrzewania się w ciepłych promieni słonecznych z widokiem na Morze Śródziemne. Współczesne otwarte układy, eleganckie europejskie oprawy, wykończenia jakości, zamiatanie okien podłogowych do sufitu, duże tarasy na zewnątrz i stanu-of-sztuki technologii wszystkie łączą się, aby Seafront stylu życia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Główne cechy Spektakularny widok na morze z prywatnych werand Ultra- nowoczesny w projektowaniu i specyfikacjach Najwyższa jakość materiałów i wykończeń Wnętrza projektanta Najnowsze technologie i urządzenia Prywatny parking podziemny Odbiór / lobby 24-godzinny dozorca i ochrona Bezpieczny krypta in- house z sejfem na każde miejsce zamieszkania Usługi i urządzenia w stylu hotelowym Klasa energetyczna A Dostępność Apartament 5 piętro Powierzchnia wewnętrzna 70 m2 Pokryte werandą 38 m2 Cena 1.400.000 euro plus VAT Apartament 6 piętro Powierzchnia wewnętrzna 70 m2 Pokryte werandą 38 m2 Cena 1.400.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %