Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Parekklisia, Cypr

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$371,846
$3,575/m²
;
In CRM: 44961
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,575/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej w Parekklizji, Limassol. Położony 3 minuty od autostrady, 6 minut od plaży, 10 minut od Amathus Beach Hotel. Projekt składa się z 3 bloków z 7 luksusowych apartamentów każdy. Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 84 m2 Pokryte werandą 20 m2 Cena 315.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 84 m2 Pokryte werandą 20 m2 Cena 355.000 euro plus VAT Projekt statusu: plan off

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias