Mieszkanie 2 pokoi 101 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$607,939
$6,019/m²
;
In CRM: 50400
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,019/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Nowy projekt w Tsireio Area, Limassol. Położony w centralnej, ale spokojnej lokalizacji, łączy szybki dostęp do centrum miasta i autostrady, będąc w pobliżu wszystkich udogodnień. Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 21,2 m2 Ogród dachowy 30,75 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych na sprzedaż w tym projekcie. Data zakończenia: listopad 2024 r.