Dom 3 pokoi 164 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$741,754
$4,523/m²
;
In CRM: 46329
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    420 m²

Opis

Prywatne rezydencje cieszą się jednym z najlepszych miejsc w Peyi. Na wzgórzu znajduje się widok na okoliczne śródziemnomorskie krajobrazy i morze. Ten rozwój obejmuje dziewiętnaście dwa i trzy wille sypialne starannie zorientowane, aby zmaksymalizować widoki. Wszystkie wyposażone są w prywatny ogród z dużą ilością miejsca na prywatny basen. Wszystkie wille są dostępne w trzech stylach, każdy przestronny i otwarty w konstrukcji, wszystkie wyposażone są w duże okna, które zacierają granice między wewnątrz i na zewnątrz. Połączenie tradycyjnych materiałów z ultranowoczesną krawędzią spowodowało trwałe wzornictwo, które w pełni wykorzystuje ich spektakularne położenie. Wysokiej jakości wykończenie zostało przeniesione do wnętrza pomieszczeń, z marmuru, parkietu i kuchni o wysokim połysku. Architekt wybrał naturalną, ale współczesną paletę, która uzupełnia konstrukcje architektoniczne i włącza nowoczesną do akcentowania poczucia przestrzeni. Duże tarasy są idealne do życia wewnątrz / na zewnątrz, umożliwiając mieszkańcom cieszyć się alfresco stylu życia, podczas gdy szklane balustrady zapewniają nieprzerwany widok. Klasa energetyczna A Dostępność Wille 3 sypialnie Powierzchnia wewnętrzna 142 m2 Pokryty balkon 22 m2 Niekryty balkon 19- 27 m2 Powierzchnia działki 320 - 420 m2 Będzie gotowy po 20 miesiącach od podpisania umowy sprzedaży