Mieszkanie 3 pokoi 190 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,94M
$15,451/m²
;
In CRM: 49395
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $15,451/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Opis

Różnorodność aranżacji są dostępne dla 1, 2 i 3 pokojowe apartamenty, wszystkie z otwartymi salonami, ensuite sypialnie, duże tarasy z prywatną wanną z hydromasażem i bardzo pożądana plaża i widok na morze. Wyłącznie dostęp do Wellness Club (kryty basen, siłownia, spa). Główne cechy Parking podziemny Sala konferencyjna i sala konferencyjna Wewnętrzny basen z systemem ogrzewania i chlorowania soli Bezpieczeństwo i monitorowanie obszarów publicznych System zmiękczania wody Panele fotowoltaiczne Gated automatyczne wyjście pojazdu i dostęp dla pieszych przez kontrolowaną bramę Wysoka brama i teren krajobrazowy na poboczu drogi Przepisy dotyczące wejścia bez klucza do głównego wejścia przy użyciu mobilnego urządzenia Bluetooth Serwis Concierge Dedykowana strefa myjni samochodowej Przepisy dotyczące elektrycznych stacji przesiadkowych, jeden na dwa miejsca parkingowe Stojaki dla rowerów Pokoje pralni Podwójne niestandardowe windy panoramiczne Wysoka marka Sauna & Steambath -Wyposażony siłownia System zmiękczania wody do zainstalowania w całym budynku VRV Pompa ciepła Systemy klimatyzacji do chłodzenia i ogrzewania we wszystkich pomieszczeniach wspólnych Specjalistyczna jednostka obsługi powietrza w krytym basenie zapewniająca chłodzenie i ogrzewanie w połączeniu ze świeżą wentylacją i odnawilaniem powietrza Wykrywanie pożaru / system alarmowy dla podziemnego parkingu i sygnalizacji pożarowej w miejscach wspólnych System przeciwpożarowy na wspólnych obszarach i podziemnym parkingu z rolkami z wężami i gaśnicą ręczną System tłumienia pożaru gazu obojętnego dla pokoju Server System alarmowy na wyznaczonych obszarach, z którego korzystają osoby niepełnosprawne Przepisy dotyczące wielostrefowego systemu audio z ukrytymi głośnikami sufitowymi na wspólnych obszarach Automatyczny system zsypu na śmieci Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 154 m2 Pokryty weranda 36 m2 Cena 2,486,895 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 154 m2 Pokryty weranda 36 m2 Cena 2,521,197 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów.