Dom 3 pokoi 102 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$1,00M
$9,841/m²
;
In CRM: 50283
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    381 m²

Opis

Całkiem nowy rozwój postawił malownicze wzgórza Geroskipou, ponownie definiuje luksusowe życie poprzez butikowy rozwój willi składający się z 15 odosobnionych willi, każdy obiecujący skrupulatny uwagę na szczegóły i wysokie specyfikacje. Każda willa zaprojektowana z myślą o wyłączności i prywatności oferuje panoramiczny widok na morze, unikalne i bogate doświadczenie życiowe. W każdej willi znajduje się architektura krawiecka, przemyślane, rozbudowane pomieszczenia wewnętrzne oraz obszary mieszkalne open- plan zdobione wysokimi sufitami, zachęcające do obfitości naturalnego światła przez drzwi i okna przesuwne podłogowe. Główne cechy Podgrzewany basen z solą Obszar grill na zewnątrz i przestrzeń dla rozrywki Wodny system ogrzewania podłogowego z mechanizmem podgrzewania wody do łazienki System chłodzenia VRV, oferujący indywidualną kontrolę klimatu we wszystkich pokojach Brama elektryczna do samochodów osobowych i ładowarek elektrycznych Inteligentny system domu do oświetlenia, muzyki, zasłon, bramy, podgrzewania wody i zdalnego dostępu do inteligentnych funkcji Wysokie sufity i drzwi we wszystkich pokojach Układ fotowoltaiczny o mocy 6,72 kW Przepisy dotyczące zasłon elektrycznych i żaluzji zewnętrznych Pełna izolacja termiczna i odchudzanie aluminium, zapewniające efektywność energetyczną Kategoria A System ciśnienia wody z cyrkulatorem, bez zbiorników wodnych na dachu, filtr wody pod szafkami kuchennymi, zmiękczacz wody Bathrooms wyposażone są w wygodne spacery - w prysznice, bezpieczne szkło i toalety montowane na ścianie Parking prywatny dla 2 samochodów System bezpieczeństwa z alarmem i CCTV z monitorowaniem z telefonu lub innych Dostępność Dom Wykres 381 m2 Parter 91 m2 Pierwsze piętro 74 m2 Taras dachowy 28 m2 Zakryty parking 20 m2 Magazyn / pomieszczenie produkcyjne 9 m2