Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$375,701
$4,369/m²
;
In CRM: 50302
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.02.2026

Cena za m²
    $4,369/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Piękny apartament z dwoma sypialniami z przestronnym balkonem ma ogromny widok na żyzne równiny Geroskipou w Pafos i Morza Śródziemnego. Wszystkie domy i apartamenty kompleksu mają możliwość prywatnych basenów, podczas gdy duży wspólny basen będzie do użytku mieszkańców społeczności. Zewnętrzne cechy to ogrody, duże tarasy słoneczne i kamienne chodniki. Udogodnienia takie jak duży parking, restauracja, mini market i klub to niektóre z udogodnień, które ma do zaoferowania.