Dom 2 pokoi 101 m² Moni, Cypr

Moni, Cypr, Koinoteta Mones Lemesou
$356,500
$3,530/m²
;
In CRM: 40031
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    103 m²

Opis

Dolina Moni, jedna z najbardziej prestiżowych przedmieść Limassol, oferuje najlepsze ze wszystkich światów: oszałamiająca wiejska atmosfera przeciw górzystym tle łapie zarówno łagodną bryzę morską i czarujące śródziemnomorskie zachody słońca. Spokojne i spokojne, jak to jest, Moni jest w tym samym czasie tylko 5 minut jazdy od jednej z najpiękniejszych plaż Limassol i St. Raphael marina, i tylko kilka kilometrów od centrum Limassol. Projekt doskonale wpisuje się w otoczenie duszpasterskie i obejmuje mieszaninę typów nieruchomości, w tym 2-piętrowe wille, apartamenty, bungalowy i majonetki, oferując kraj żyjący w luksusowym wymiarze. Kompleks tradycyjnych domów w stylu rustykalnym tworzy idylliczną, samodzielną oazę, wraz z własnym basenem, siłownią i przestronnym placem zabaw. Zamieszkaj w Moni Green, a będziesz mile widziany w długotrwałej społeczności Cypryjczyków, a także mieszkańców emigrantów, którzy uznali Moni za miejsce, które naprawdę można nazwać domem. Dostępność Maisonette # 04 Powierzchnia działki 107 m2 Obszary przykryte 101 m2 Pokryte werandy 19 m kw. Cena 302.000 euro Maisonette # 05 Powierzchnia działki 103 m2 Obszary przykryte 101 m2 Pokryte werandy 19 m kw. Cena 302.000 euro Maizonettes zawierają następujące elementy: Pełny pakiet mebli (salon, kuchnia i sypialnie) Pełny pakiet produktów białych Osłony lub zasłony Klimatyzacja we wszystkich obszarach Ogrodnictwo Wspólny basen i siłownia wliczone w ceny Ceny obejmują miejsce parkingowe