Dom 4 pokoi 265 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$2,11M
$7,973/m²
;
In CRM: 26806
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.06.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    265 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    595 m²

Opis

Luksusowa nowoczesna willa na sprzedaż w Agios Tychonas. Mamy przyjemność zaoferować Państwu tę piękną nowoczesną willę na sprzedaż w bardzo prestiżowej okolicy Agios Tychonas. Położony zaledwie kilka minut jazdy od plaży i Four Seasons Hotel. Willa posiada 3 przestronne sypialnie plus jeszcze jeden pokój w piwnicy i jest ogród na dachu. Willa jest wyposażona w luksusowe meble i urządzenia. Podłogowe ogrzewanie w całym domu. Istnieje piękny ogród z basenem i prysznicem na zewnątrz. 3 sypialnie 3 łazienki Pokryte: 265 m2 Wykres: 595 m2 Lokalizacja: Agios Tychonas W pełni umeblowane Ogrzewanie podłogowe CCTV System alarmowy Prysznic zewnętrzny Basen Stan zdrowia, system centralny Słoneczny podgrzewacz wody Gotowy tytuł Deed. Obok siebie znajdują się dwie identyczne wille.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona