Dom 3 pokoi 153 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,69M
$11,033/m²
;
In CRM: 20214
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Przestronny apartament w stylu domowym znajduje się w ekskluzywnym Papas Area Limassol. Spokojne otoczenie, bliskość morza i udogodnienia miasta zapewniają idealne warunki dla szczęśliwej rodziny, z piaszczystymi plażami Dasoudi Park. Łatwy dostęp do centrum miasta, dzielnicy biznesowej, marzycielskich plaż, luksusowych hoteli, restauracji, sklepów, sklepów i przystani Kompleks oferuje rzadką okazję do doświadczenia stylu życia przestronnego mieszkania mieszkającego w dobrze zaprojektowanym i bezpiecznym kompleksie. Apartamenty wyposażone są w przestronne tarasy zieleni i na dachu - wiele z prywatnych basenów nieskończoności, które w pełni korzystać z okolicznych zielonych parków i widoki. Klasa energetyczna A Dostępność Miasta Powierzchnia wewnętrzna 125 m2 Pokryte werandą 28 m2 Niepokryta weranda 39 m2 Cena 1.430.000 euro - 1.450.000 euro plus VAT Status projektu: Off plan