Dom 2 pokoi 123 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$684,670
$5,566/m²
;
In CRM: 42646
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Opis

Ten nowoczesny kamienica cieszy się uprzywilejowaną lokalizacją w jednym z najbardziej pożądanych przedmieść mieszkalnych Limassol, z spektakularnym widokiem na wybrzeże Limassol i przystani i zaledwie kilka chwil od najlepszych 5-gwiazdkowych hoteli Limassol. Kolekcja 12 apartamentów, kompleks oferuje nowoczesne życie zaledwie kilka minut od miasta. Nowoczesne linie architektoniczne są przewożone do kamienic z uderzającymi tarasami Cantilever i podwójną wysokością schodów szklanych są kluczowymi cechami elewacji. Doskonała równowaga materiałów, Residences wyposażone fairface beton, kamień naturalny i iroko ramowane tarasy. Klastry oddziela się od terenów zielonych, zapewniając optymalny obieg i maksymalizując prywatność. Jest wspólny basen.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona