Dom 6 pokojów 343 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$1,30M
$3,786/m²
;
In CRM: 45536
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    343 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Nowa 6-sypialnia plus biurowa willa w Agios Tychonas. Villa ma bez przeszkód niesamowite Mountain View. Parter składa się z salonu, kuchni, biura, toalety, pokryte i odkryte werandy. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, jeden jest en- suite z prysznicem i chodzić w szafie i innej rodzinnej łazience z wanną. Piwnica z dużymi wdowami i osobnym wejściem ma w / c z prysznicem i trzy duże pokoje łącznie 95 m2 Można korzystać z sypialni / siłowni lub kina. Płytki ceramiczne, drewniany parkiet i marmurowe schody. Centralne ogrzewanie jest zainstalowane. Istnieje przepis dotyczący A / C Istnieją podwójne szyby z profilem Aluminiu. Willa jest wyposażona w system zabezpieczeń z kamerami. Na zewnątrz znajduje się podwórko z basenem 4x8 i krytym parkingiem dla 2 samochodów z bramami elektrycznymi. Wykres 500 m2 Powierzchnia wewnętrzna 310 m2 Pokryte werandy 13 m2 Niepokryte werandy 6 m2

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny