Mieszkanie 4 pokoi 150 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$1,00M
$6,681/m²
;
In CRM: 43381
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $6,681/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Pięknie odnowiony apartament z 4 sypialniami naprzeciwko plaży. Apartament ma piękny widok na basen i ogród i niektórych widok na morze. Główne cechy Wszystko nowe 3 łazienki (2 prysznice, 1 wanna) Mała pralnia Ogrzewanie podłogowe W pełni umeblowane Basen w kompleksie Parking zakryty Kort tenisowy Niedaleko Posejdonii Hotel Budynek nie jest nowy, ale w bardzo dobrym stanie.

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona