Dom 4 pokoi 190 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$1,13M
$5,964/m²
;
In CRM: 34894
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    350 m²

Opis

Willa została niedawno umeblowana zgodnie z wysokim standardem, a my zdecydowaliśmy się zaoferować tę willę tylko dla SALE. Z widokiem na morze, w południowo-po obszarze St Raphael, ten prywatny kompleks falisty z tylko cztery wille jest w procesie o €300,000 wysokiej technologii dźwiękoszczelnej bariery zainstalowanej, zapewniając mieszkańcom doskonałą równowagę centralnej lokalizacji, ale minimalny hałas. Willa składa się z: 4 sypialnie 2 łazienki i WC dla gości Przestronne kuchnia i pokój dzienny Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pokojach Urządzenia klimatyzacyjne we wszystkich pokojach Zbudowany w szafy Parkowanie wielopoziomowe Duży prywatny basen Pakiet meblowy jest dostępny za dodatkową 15.000 €

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona