Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,42M
$12,878/m²
;
In CRM: 26663
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $12,878/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Opis

Beachfront apartament położony w Germasogeia Turystyka. Główne cechy 3 sypialnie 2 łazienki Obszar pokryty 110 m2 Pokryte werandą 4 piętro Klimatyzacja Panele słoneczne W pełni umeblowane