Dom 4 pokoi 425 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,78M
$8,888/m²
;
In CRM: 22715
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    425 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 350 m²

Opis

Piękno zaprojektowana willa znajduje się w odległości kilku minut spacerem od plaży Four Seasons. Ta przestronna 3 piętrowa willa obejmuje ekskluzywne pikniki, takie jak sauna, łaźnia parowa, basen, garaż w pomieszczeniach, oddzielny bbq i miejsce do siedzenia wraz z bujnym ogrodem. Jest idealny dla dużej rodziny lub domu letniskowego. Powierzchnia działki 1350m, powierzchnia domu 425m, klimatyzacja we wszystkich pokojach, system ogrzewania oleju napędowego. Willa jest zbudowana na 3 poziomach zaczynających się od piwnicy i garażu, który rozciąga się również na oddzielne kwatery mieszkalne (kuchnia, sypialnia, salon i łazienka) z sauną i łaźnią parową znajduje się w piwnicy również. Na parterze znajduje się kuchnia i jadalnia / salon z kominkiem, bar z dodatkową jadalnią. Parter rozciąga się na górne piętro z 6 metrowymi sufitami i oknem dającym dom dużo światła i widok na morze. Na najwyższym piętrze znajduje się 4 sypialnie (jeden apartament) z łóżkiem king size i jacuzzi w drugiej łazience. Wszystkie pokoje posiadają balkony i widoki na morze lub góry.