Dom 4 pokoi 338 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,89M
$8,549/m²
;
In CRM: 7301
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    338 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    585 m²

Opis

Odkryj uosobienie luksusu mieszkającego w pożądanym przez Limassol obszarze turystycznym Germasoyia. Ten wspaniały dwupiętrowy rezydencja posiada cztery sypialnie, oferując dużą przestrzeń i komfort dla rodziny lub gości. Przejdź do sfery elegancji z oddzielną kuchnią i jadalnią, idealne do goszczenia spotkań lub ciesząc się intymne posiłki z bliskimi. Zachwyt relaksacji z prywatną sauną i jacuzzi, obiecujące chwile spokoju. Rozrywka czeka na zewnątrz oazy z musującym basenem i grillem, idealne do moczenia śródziemnomorskiego słońca lub rozrywki pod gwiazdami. Wygody spełniają wyrafinowanie z centralnego ogrzewania zapewniając komfort przez cały sezon, podczas gdy zamknięty prywatny parking oferuje spokój umysłu. Sprzedawane w pełni umeblowane i wyposażone w premium Miele urządzeń, rezydencja ta uosabia szczyt wyrafinowanego życia, obiecując styl życia niezrównany komfort i luksus w jednym z najbardziej wysublimowanych po Limassol locales.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny