Dom 3 pokoi 185 m² Empa, Cypr

Empa, Cypr, Koinoteta Empas
$671,945
$3,632/m²
;
In CRM: 4364
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    185 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    305 m²

Opis

Jest to prywatny, strzeżony projekt, który składa się tylko z 6 właściwości dwóch i trzech sypialni, gotowy zaoferować spokój umysłu i relaks dla Ciebie i Twoich bliskich! VRV System BBQ Obszar CCTV Termiczna izolacja aluminium System pomiaru netto Ogrzewanie podłogowe Pula nieskończoności Inteligentny Dom Plan wyłączenia statusu