Penthouse 3 pokoi 164 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$690,027
$4,207/m²
;
In CRM: 4114
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,207/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Trzy sypialnie Penthouse jest teraz na sprzedaż. Położony w obszarze turystycznym Potamos Germasogia, Limassol, kompleks znajduje się w odległości spaceru od plaży i wszystkie udogodnienia, tj., supermarket (Lidl), piekarnia, restauracje, bary na plaży, kino wodny sport.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?