Penthouse 3 pokoi 206 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$906,580
$4,401/m²
;
In CRM: 3863
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.04.2026

• Adres
    Lazarou Kountourioti, Neapolis 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,401/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    206 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Ten elegancki penthouse z trzema sypialniami jest idealnie położony w południowej części Neapolis, Limassol, zaledwie 300 metrów od plaży. Oferując jedną z najdogodniejszych lokalizacji w mieście, nieruchomość znajduje się w odległości spaceru od restauracji, barów, sklepów, banków, supermarketów i szkół, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla życia i inwestycji. Penthouse oferuje przestronny i dobrze zaprojektowany układ, z jasnymi wnętrzem i komfortowych pomieszczeniach mieszkalnych. Duże, przytulne werandy zapewniają idealne miejsce na relaks lub rozrywkę podczas korzystania z tętniącego życiem otoczenia. Cechy własności: 3 przestronne sypialnie Doskonała lokalizacja w Neapolis obszar turystyczny Tylko 300 metrów od plaży Odległość spaceru do wszystkich udogodnień Przytulne i przestronne werandy Charakterystyka projektu: Zakryty parking i miejsce do przechowywania dla każdego mieszkania Meble kuchenne i garderoby z Włoch Klimatyzacja w każdym pokoju Panele słoneczne do podgrzewania wody Doskonała okazja do posiadania stylowego penthouse w jednym z najbardziej centralnej i pożądanej lokalizacji Limassol, łącząc wygodę z nowoczesnym życiem.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja