Mieszkanie 3 pokoi 253 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,91M
$7,538/m²
;
In CRM: 2285
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $7,538/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    253 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

3- Sypialnia Apartament Żyjące i jadalne Apartament zaprasza do ekspansywnego open- plan życia i jadalni, wzmocnione przez wysokie sufity i panoramiczne drzwi do sufitu. Naturalne światło zalewa wnętrza, a przesuwane szklane drzwi otwarte na przestronną werandę z widokiem na Morze Śródziemne. Kuchnia Kuchnia łączy elegancję z funkcjonalnością, z kabiną premium, dużą przestrzenią roboczą i zintegrowanymi urządzeniami. Jego hojne proporcje sprawiają, że jest idealny do życia rodzinnego, pozostając stylowe wystarczająco dla rozrywkowych gości. Master Suite Master Sypialnia jest luksusowym sanktuarium, oferuje łazienkę, spacer - w szafie i duże okna ramowania nieprzerwane widoki na morze. Zaprojektowany z myślą o prywatności i elegancji, tworzy idealny odwrót. Dodatkowe sypialnie Dwie kolejne sypialnie zapewniają miejsce dla rodziny, gości lub elastyczne korzystanie, takie jak biuro domowe. Każdy z nich jest jasny, dobrze proporcjonalny i przemyślany dla komfortu i wszechstronności. Kąpiele Oprócz głównej en- suite, apartament zawiera stylową łazienkę rodzinną i, w niektórych układach, WC dla gości. Wszystkie łazienki są zaprojektowane z wyrafinowanych płytek, uchwyty premium i układy, które mieszają praktyczność z wyrafinowaniem. Balkon Przestronna weranda wzmacnia śródziemnomorski styl życia, zapewniając dużą przestrzeń na zewnątrz jadalnia, rozrywka, lub cieszyć się zapierające dech w piersiach zachody słońca nad morzem. Dodatki Bezpieczny parking, prywatne przechowywanie oraz dostęp do pomieszczeń dla pracowników poziomu bazowego zapewniają wygodę. Wysokiej jakości wykończenia, innowacyjne materiały i pełna orientacja nabrzeża morskiego podkreślają wyłączność domu.