Mieszkanie 3 pokoi 73 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$221,380
$3,033/m²
;
In CRM: 2329700
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2024

Cena za m²
    $3,033/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Opis

Low-rise residence near the sea, Larnaca, Cyprus

We offer apartments with terraces.

The residence features a parking.

Location and nearby infrastructure

The property is located in a picturesque and quiet area near all necessary infrastructure, a few minutes drive from the center of Larnaca.

  • Larnaca International Airport — 15 minutes
  • Ayia Napa coast — 30 minutes
  • Nicosia — 30 minutes

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?