Willa 3 pokoi 203 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$622,468
$3,066/m²
;
In CRM: 52758
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.12.2022

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    203 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Urządzenia domowe

Opis

Dom na sprzeda ¿w malowniczej okolicy Pernera, w pobli ¿u popularnego kurortu Protaras. Willa z trzema sypialniami posiada nowoczesne meble i urządzenia, klimatyzację, duży balkon, grill, a także prywatny basen. Dom znajduje się obok morza. Kilka udogodnień, takich jak supermarkety, restauracje i kawiarnie można znaleźć zaledwie kilka kroków od hotelu.