Nieruchomości komercyjne 2 892 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$7,30M
$2,525/m²
;
In CRM: 50626
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

• Adres
    Saripolou, 2 Limassol City Centre Post Office

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,525/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 892 m²

Opis

Beautiful Commercial Office Building położony na pierwszym aveneu w centrum miasta - pieszo do wszystkich udogodnień (Cafe, Sklepy, Banki, Żywności, Bus Stops itp). Kluczowe Feautures: - Budynek ogółem Obszar pokryty: 2.892m2 - Całkowita powierzchnia użytkowa: 1.550m2 - Podłoga parterowa: 330m2 + 5 Piętro biurowe o powierzchni 240m2 (każda) - 2 piwnice (1.120m2) z bramkowanym wejściem do przestrzeni parkingowej - Lobby / Recepcja - Nowoczesne części szklane - Pełna klimatyzacja - Podnoszona podłoga - Kablowanie strugania - Kontrola dostępu - Obszary składowania - Pokoje serwerów - Big Covered verandas - Kuchnia na każde piętro - 2 toalety na każde piętro

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse
Powrót do Zostawić wniosek