Pomieszczenie biurowe 391 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,95M
$4,980/m²
;
In CRM: 14408
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,980/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    391 m²

Opis

Budynek znajduje się w Linopette z łatwym dostępem do autostrady, a jednocześnie znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej. W pobliżu supermarketów, sklepów, rynku owoców i wszystkich niezbędnych udogodnień. W pobliżu znajduje się sklep Jumbo. Powierzchnia całkowita 447.54 m2 Powierzchnia całkowita: 391 m2 Powierzchnia biurowa 252.75 / pokryta werandą 138.54 m2 i odkryta weranda 56 m2 Obejmuje również dwa miejsca parkingowe.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja
Powrót do Zostawić wniosek