Nieruchomości komercyjne 1 300 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$6,49M
$4,994/m²
;
In CRM: 33060
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,994/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 300 m²

Opis

Budynek komercyjny przy głównej alei w Nikozji. Obiekt składa się z trzech pięter z okienkiem na całym budynku i piwnicy. Budynek ma powierzchnię 1300m2. Podłogi składają się z otwartej powierzchni planu i każde piętro posiada własną salę konferencyjną, kuchnię, toalety i urządzenia klimatyzacyjne Mistubishi w całym budynku. Obiekt jest idealny do szpitala, ponieważ posiada dwa duże windy, które jest wystarczająco dużo miejsca dla 12 osób, sala operacyjna, łatwy dostęp do karetki za budynkiem i piwnica jest oferowana dla różnych laboratoriów medycznych Obszar ten charakteryzuje działalność komercyjna. Budynek znajduje się w zabytkowej lokalizacji, z łatwym dostępem do Nikozja- Limassol autostrady, itp.

Lokalizacja na mapie

Strovolos, Cypr, Nikozja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja
Powrót do Zostawić wniosek