Działki 1 224 m² Rukavac, Chorwacja

Grad Vis, Rukavac, Chorwacja
$127,066
$104/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

Opis

VIS, RUKAVAC - grunty budowlane 1220 m2 300 m od morza drogą powietrzną lub 800 m drogą Piękny spisek, którego lokalizacja pozwala na prywatność, i obszar i możliwość podziału na dwie działki w cichej części zatoki. Woda i elektryczność w pobliżu. Agent: Anita Mrčela 099 / 450 9203 www.biliskov.com ID: 10347-1

Lokalizacja na mapie

Grad Vis, Rukavac, Chorwacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek