Mieszkanie 1 pokój 45 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$92,097
VAT
$2,047/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,047/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🏗️ Wniosek inwestycyjny: Studio w Magnolii 7

Oferujemy przestronne nowoczesne studio w kompleksie Magnolia 7 w budowie. Jest to obiekt płynny od sprawdzonego dewelopera, łączący wysoką jakość wykonania i bardzo niskie koszty operacyjne.

🏠 Cechy nieruchomości:

  • Typ: Studio.

  • Powierzchnia: 45 m2 to bardzo duży obszar dla studia, który pozwala na tworzenie pełnowymiarowych przestrzeni rekreacyjnych i sennych.