Mieszkanie 97 m² Warna, Bułgaria

Bułgaria, Warna
$215,085
$2,221/m²
;
In CRM: 8466170
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

• Adres
    Sincec, 17

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,221/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Apartamenty w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym, Varna, Tsveten kwartał

Lokalizacja

Wygodne położenie w pobliżu Dental University i Medical College, w obszarze z elitarną szkołę językową, przedszkola, przystanki transportu publicznego i Spartak Stadium, oferując różne imprezy sportowe.

Opis przedmiotu

Budynek wyróżnia nowoczesna architektura i estetycznie połączone materiały fasadowe, co tworzy poczucie elegancji i przytulności. Fasada jest zaprojektowana z wykorzystaniem kombinacji naturalnych okładzin kamiennych i elementów drewnianych, które podkreślają czystość linii i harmonię ze środowiskiem.

Dom ma siedem pięter, w tym podziemny poziom z garażami i miejscami parkingowymi. Oferujemy dwa sypialnie, trzy sypialnie i jeden czteropokojowy apartament. Duże okna zapewniają obfitość naturalnego światła w apartamentach, a przestronne tarasy oferują miejsce na relaks z widokiem na zielone obszary okolicy.

Apartamenty

Apartamenty są zaprojektowane z różnych układów, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta, w tym przestronne obszary mieszkalne, funkcjonalne kuchnie i przytulne sypialnie. Parking podziemny i oddzielne garaże gwarantują wygodę i bezpieczeństwo dla samochodów właścicieli.

Apartamenty są wynajmowane na szorstkim wykończeniu:

ściany wewnętrzne - cegła z gipsem;

sufity, gips;

podłoga pomieszczeń - cement przepuszczony;

łazienka - toaleta - podłoga - cement, ściany - wapno i tynk cementowy;