Mieszkanie 66 m² Warna, Bułgaria

Bułgaria, Warna
$96,498
$1,462/m²
;
In CRM: 8426763
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

• Adres
    1 Naycho Tsanov

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,462/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Opis

Nowo wybudowany budynek mieszkalny z piękną panoramą, Warna, Asparukhovo powiat

Lokalizacja

Dzielnica Asparukhovo znajduje się w południowo-wschodniej części stolicy morza Varna i wyróżnia się spokojną atmosferą, dobrze ugruntowaną infrastrukturą, wygodnym transportem miejskim i bliskością centrum Warny - 15 minut samochodem.
Budynek znajduje się na cichej ulicy, w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli, przystanków autobusowych.
Apartamenty oferują niesamowitą panoramę zatoki Varna, mostu Asparukhovo i miasta.

Opis nieruchomości

Budynek składa się z 6 pięter.
Apartamenty są wynajmowane na szorstkim wykończeniu.

Czas trwania budowy

Twarda struktura została już zbudowana.
Data zakończenia: koniec 2025 r.

Komisja od nabywcy: 3%

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć