Mieszkanie 1 pokój 61 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$79,092
$1,297/m²
;
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $1,297/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy Państwu atrakcyjne studio w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Amadeus 11 w popularnym kurorcie Sunny Beach na zakup. Szczegóły apartamentu: Piętro: 2 z 6 Powierzchnia mieszkalna: ok. 61 m ² Duży taras z grill i daleki widok na morze Opłata za stowarzyszenie właścicieli domów: 600 euro rocznie Układ i wyposażenie pokoju: Obszar wejścia Salon z aneksem kuchennym Strefa sypialna Łazienka z prysznicem Taras z grillem i dalekim widokiem na morze Funkcjonalny plan podłogi, jasne pokoje i przestronny taras tworzą miłą atmosferę życia. Studio jest idealne na pobyty wakacyjne, wynajem inwestycji lub użytku osobistego na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. O kompleksie Amadeusza 11: Architektura współczesna i dobrze utrzymane obszary komunalne Kompleks z zabezpieczeniem i komfortem Winda dla wygodnego dostępu do wszystkich pięter Umeblowane jednostki gotowe do natychmiastowego wprowadzenia Balkony i tarasy dla dodatkowego komfortu życia Lokalizacja: Kompleks znajduje się w centralnej, ale spokojnej lokalizacji w Sunny Beach. Piękna piaszczysta plaża i tętniąca życiem promenada z restauracjami, kawiarniami, sklepami i rozrywką są łatwo dostępne. Bliskość historycznego Starego Miasta Nessebar i Burgas International Airport zapewnia krótki czas podróży dla przylotów i odlotów. Wniosek: Studio w Amadeus 11 łączy w sobie pożądaną lokalizację, nowoczesną konstrukcję i wszechstronne możliwości użytkowania - idealne jako apartament wakacyjny, nieruchomość inwestycyjna lub stałe miejsce zamieszkania na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Wyposażenie i osprzęt: Lista urządzeń - Studio w Amadeus 11, Sunny Beach, Bułgaria Oferujemy Państwu atrakcyjne studio w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Amadeus 11 w popularnym kurorcie Sunny Beach na zakup. Szczegóły dotyczące apartamentu: Piętro: 2 z 6 Powierzchnia mieszkalna: ok. 61 m ² Duży taras z grillem i widokiem na morze Opłata za stowarzyszenie właścicieli domów: 600 EUR rocznie Układ pokoju i funkcje: Obszar wejścia Salon: sofa, stół, krzesła, szafa, zintegrowany aneks kuchenny z kuchenką, lodówka i zlewozmywak Sypialnia Powierzchnia: podwójne łóżko Łazienka: Prysznic z pralką Taras: Przestronne, z grill i widok na morze Funkcjonalny układ, jasne przestrzenie życiowe i hojny taras tworzą miłą atmosferę życia. Studio jest idealne jako apartament wakacyjny, na wynajem turystyczny lub do użytku osobistego na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Lokalizacja: Kompleks mieszkalny Amadeus 11 znajduje się w atrakcyjnej okolicy w Sunny Beach, jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Rozwój jest zaledwie kilka minut spacerem od pięknej piaszczystej plaży, a także oferuje ciche środowisko życia z dala od zgiełku i zgiełku promenady. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą Państwo liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i możliwości rozrywki, które są łatwo dostępne na piechotę. Jego centralna lokalizacja zapewnia również szybkie połączenia do lokalnych atrakcji, takich jak historyczne Stare Miasto Nessebar (UNESCO World Heritage Site). Łącze transportowe są doskonałe: transport publiczny i taksówki połączyć Sunny Beach z Burgas, międzynarodowego lotniska, a także innych popularnych miast nadmorskich. Dzięki połączeniu bliskości plaży, dobrej infrastruktury i spokojnego środowiska, Amadeus 11 jest idealny na pobyty wakacyjne, stałe miejsce zamieszkania lub jako nieruchomość inwestycyjna na wynajem turystyczny. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zaplanować oglądanie? Zapraszamy do kontaktu bez obowiązku za pomocą podanych danych kontaktowych.