Mieszkanie 1 pokój 55 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$68,846
$1,252/m²
;
In CRM: 3296
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.02.2026

Cena za m²
    $1,252/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy przestronne, umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią BEZ OPŁAT UTRZYMAWCZYCH w budynku mieszkalnym w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament ma powierzchnię 55 m² i znajduje się na 2. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Budynek mieszkalny posiada: ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych itp.

Budynek posiada licencję nr 16

Budynek jest utrzymany.

Wokół budynku mieszkalnego znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: supermarkety, sklepy, apteka, przystanek autobusowy, restauracje, puby, plaża, park rozrywki i inne atrakcje.