Mieszkanie 3 pokoi 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$78,501
$1,308/m²
;
In CRM: 3259
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $1,308/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy przestronny, umeblowany apartament z trzema sypialniami w kompleksie „Suny Day 3” w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 60 m² znajduje się na parterze.