Mieszkanie 2 pokoi 49 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$74,161
$1,513/m²
;
In CRM: 3118
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,513/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w Sunny Day 4 w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 49 m² znajduje się na parterze.