Mieszkanie 1 pokój 55 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$75,837
$1,379/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,379/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy jasny i dobrze utrzymany apartament w nowoczesnym i popularnym kompleksie Holiday Fort Noks w Sunny Beach, Bułgaria, na sprzedaż. Apartament ma powierzchnię mieszkalną około 55 m ² i znajduje się na 4 piętrze budynku mieszkalnego. Układ i wyposażenie Apartament zachwyca funkcjonalnym i wygodnym układem: - Salon ze zintegrowaną kuchnią i jadalnią - Oddzielna sypialnia - Łazienka z prysznicem - Balkon z widokiem na dobrze utrzymane, krajobrazu wewnętrznego dziedziniec kompleksu Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia elektryczne. Wnętrze jest gustownie zaprojektowane i idealnie nadaje się do użytku osobistego, jak również na wakacje lub długoterminowe wynajem. Holiday Fort Noks - Wyposażenie i infrastruktura Kompleks oferuje rozległą i przyjazną rodzinie infrastrukturę: - Kilka odkrytych basenów ze zjeżdżalniami - Obszary opalania i relaksu - Studio fitness - Pola sportowe - Kawiarnie i restauracje z różnych kuchni - Sklepy w kompleksie - Zabezpieczone miejsca parkingowe Lokalizacja Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego codziennego życia jest w odległości spaceru: transport publiczny, supermarkety, rynki, apteki, ośrodki medyczne, banki, a także liczne kawiarnie, restauracje, bary i park wodny. Plaże Sunny Beach są również łatwo dostępne. Wniosek Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla: - Year-round living - Wakacje - Albo jako atrakcyjna inwestycja o stabilnym potencjale wynajmu Popularna lokalizacja, doskonała infrastruktura i dobrze utrzymany stan kompleksu gwarantują wysoki komfort życia i trwałą wartość. Wyposażenie i osprzęt: Ten jasny i dobrze utrzymany apartament 2-pokojowy w popularnym kompleksie Holiday Fort Noks w Sunny Beach zachwyca funkcjonalnym wyposażeniem i dobrym stanem. Apartament znajduje się na 4 piętrze i ma powierzchnię mieszkalną około 55 m ². Obszar mieszkalny Salon z sofą, stolik kawowy i szafa Zintegrowana kuchnia z kuchenką, lodówką i zlewem Obszar obiadowy Sypialnia Oddzielna sypialnia z wysokim łóżkiem Łóżko sofy Układy osprzętu do przechowywania Łazienka Nowoczesny prysznic łazienka Pralka Powierzchnia zewnętrzna Balkon z widokiem na dobrze utrzymany, ogrodniczy dziedziniec kompleksu Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia elektryczne. Gustowne wnętrze sprawia, że ta nieruchomość jest idealna do użytku osobistego, wynajmu wakacji lub długoterminowego leasingu. Lokalizacja: Holiday Fort Kompleks Noks znajduje się w atrakcyjnym i dobrze połączonym obszarze w zachodniej części Sunny Beach, w pobliżu centralnej części popularnego ośrodka wypoczynkowego. Rozwój znajduje się w cichym otoczeniu, a jednocześnie oferuje doskonały dostęp do całej infrastruktury Sunny Beach. W odległości spaceru, istnieją supermarkety, rynki, apteki, ośrodki medyczne, banki, a także liczne kawiarnie, restauracje i bary. Transport publiczny jest łatwo dostępny i zapewnia wygodne połączenia do plaży, centrum Sunny Beach i zabytkowego starego miasta Nessebar. Do pięknej piaszczystej plaży Sunny Beach można dotrzeć w kilka minut. W pobliżu znajduje się park wodny, który jest szczególnie popularny wśród rodzin. Sunny Beach zachwyca się dobrze rozwiniętą infrastrukturą, usługami medycznymi, możliwościami zakupów oraz zajęciami rekreacyjnymi dostępnymi zarówno w sezonie letnim, jak i poza sezonem. Połączenie spokojnej dzielnicy mieszkalnej, rozległa infrastruktura i wysoki popyt sprawia, że kompleks Holiday Fort Noks jest idealny na całoroczne życie, pobyty wakacyjne i udany potencjał wynajmu. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Prosimy o kontakt bez obowiązku przy użyciu podanych danych kontaktowych.