Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$151,000
$2,397/m²
;
In CRM: 3048
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.12.2025

Cena za m²
    $2,397/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Oferujemy przestronne, nieumeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w nowo wybudowanym kompleksie Green Suites w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 63 m² znajduje się na 2. piętrze.

Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, umeblowanej łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu.

Apartament nadaje się do użytku sezonowego i całorocznego.

Apartament będzie wykończony „pod klucz”.

Oddanie budynku nr 16 planowane jest na wiosnę 2026 roku.

Kompleks Green Suites oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci itp.