Mieszkanie 2 pokoi 57 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$120,155
$2,108/m²
;
In CRM: 3013
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.12.2025

Cena za m²
    $2,108/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Arena 1 w dzielnicy Święty Włas.

Apartament o powierzchni 57 m² znajduje się na 2. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i prysznicem oraz tarasu z widokiem na basen.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks Arena 1 oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, parking, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci, masaże, fitness, restaurację, bar, centrum SPA itp.