Kawalerka 1 pokój 34 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$78,687
$2,314/m²
;
In CRM: 2967
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.12.2025

Cena za m²
    $2,314/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie studio w budynku mieszkalnym BEZ OPŁAT UTRZYMAWCZYCH w dzielnicy Sarafovo w mieście Burgas.

Mieszkanie ma powierzchnię 34 m² i znajduje się na 1. piętrze.

Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą i prysznicem oraz werandy z wyjściem na podwórko.

Budynek mieszkalny posiada: ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych itp.