Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$102,520
$1,627/m²
;
In CRM: 2873
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.12.2025

Cena za m²
    $1,627/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Oferujemy przestronne, stylowo urządzone mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Lighthouse w dzielnicy Sveti Vlas.

Apartament o powierzchni 63 m² znajduje się na 3. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, przestronnego, umeblowanego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks Lighthouse oferuje: całodobową ochronę, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci itp.

Budynek posiada status budynku chronionego (Dz. U. 16).

Budynek jest utrzymany.

Kompleks położony jest blisko morza (250 m od plaży).

Wokół kompleksu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: supermarkety, sklepy, restauracje, apteka, plaża i inne atrakcje.