Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Chernomorets, Bułgaria

Chernomorets, Bułgaria
$86,972
$1,474/m²
;
In CRM: 2799
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.11.2025

Cena za m²
    $1,474/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy przestronne, nieumeblowane apartamenty dwupokojowe w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym w Czernomorec.

Nieruchomości BEZ OPŁAT UTRZYMAWCZYCH.

Apartamenty mają powierzchnię od 59,19 m² do 76,86 m² w cenie od 75 500 do 105 000 euro i znajdują się na piętrach od 1. do 3.

Apartamenty składają się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i prysznicem oraz pomieszczenia gospodarczego/schowka.

Apartamenty nadają się zarówno do użytku sezonowego, jak i całorocznego.

Apartamenty będą wydawane na zasadzie „na wyłączność”.

Budynek mieszkalny posiada: ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, parking itp.

Budynek jest utrzymany.

Budynek mieszkalny położony jest 950 m od centralnej plaży w Czernomorcu, 2,4 km od plaży Vromos i 1,5 km od kempingu Gradina.