Dom 6 pokojów 318 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria
$567,530
$1,785/m²
;
In CRM: 2787
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.11.2025

Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    318 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    200 m²

Opis

Oferujemy przestronny, stylowo urządzony, trzypiętrowy dom z ogrodem i GARAŻEM w dzielnicy Banevo w Burgas.

Dom ma powierzchnię 318 m² i ogródek o powierzchni 200 m².

Dom składa się z:

• 1. piętro: hol wejściowy, przestronny salon z kominkiem i wyposażoną kuchnią z jadalnią;

• 2. piętro: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki z toaletami i prysznicem, dwa tarasy;

• 3. piętro: dwie sypialnie, taras z panoramicznym widokiem na miasto Burgas.

Dom posiada przestronną piwnicę, w której mieści się kotłownia, pralnia oraz półpiwnica, którą można wykorzystać na siłownię lub biuro.